тут появится виджет

Жіноча консультація

Завідувач жіночої консультації – Арендар Інна Василівна, лікар вищої категорії.

Консультація розташована по вулиці Тобольської, 42 (зупинка громадського транспорту «Тобольська», між ст. Метро Ботанічний сад і ст. Метро 23 Серпня).

У штаті консультації: 16 лікарів акушерів-гінекологів, лікар-терапевт, лікар-стоматолог, лікар УЗД, лікар-анестезіолог, юрист.

Прийом лікарів ведеться за розкладом.

Завідуюча консультацією веде прийом щодня.

Один раз в тиждень консультативний прийом веде завідувач кафедри акушерства, гінекології та дитячої гінекології ХНМУ, д.мед.н., професор Тучкіна Ірина Олексіївна.

Юрист веде прийом 2 рази на тиждень. Жінки можуть отримати консультацію з правових питань, пов’язаних з вагітністю і пологами.

Працює стоматологічний кабінет, де вагітні можуть пройти профілактичний огляд, а також санацію порожнини рота.

Щодня проводяться консультації лікаря-терапевта.

Жіноча консультація пологового будинку № 1 має малу операційну.

У консультації працюють спеціалізовані кабінети:

  • кабінет УЗД, УЗД-скринінг, пренатальна діагностика;
  • кабінет патології шийки матки. Кабінет оснащений сучасним кольпоскопом МК-200, що дозволяє виявити патологію клітин шийки матки на мікроскопічному рівні, з діагностичною метою взяти прицільну біопсію тканини шийки матки, цитологію. Проводиться кріодеструкція, електрокоагуляція, а також електроконізація шийки матки;
  • кабінет планування сім’ї, де можна отримати індивідуальну консультацію по методам контрацепції, що дозволить знизити кількість абортів, зберегти репродуктивне здоров’я жінки, а також підготувати жінку до планованої вагітності.
  • спеціалізований кабінет з підготовки до пологів. Є сертифікат з підготовки вагітних до пологів. З кожної вагітної проводиться індивідуальна бесіда при першій явці.

За період вагітності майбутня мама проходить в консультації «Школу відповідального материнства».

У консультації працює денний стаціонар, в умовах якого проходять лікування вагітні і пацієнтки з гінекологічною патологією.

РОЗКЛАД РОБОТИ лікарів жіночої консультації КНП «Міський пологовий будинок №1»

Харківської міської ради

Додатково інформуємо, що кожного тижня графік роботи лікарів-акушерів-гінекологів змінюється у зв’язку з їх чергуванням у стаціонарі КНП «Міський пологовий будинок №1» Харківської міської ради. У зв’язку з цим, переконливо просимо Вас уточнювати часи прийому лікарів за телефоном 725-08-03 (реєстратура жіночої консультації).

КНП "Міський пологовий будинок № 1" ХМР

kharkivroddom1@ukr.net