тут появится виджет

Гінекологічне відділення

Завідувач гінекологічного відділення Іващенко Наталя Володимирівна – лікар вищої категорії

Гінекологічне відділення розраховане на 45 ліжок.

У відділенні 16 палат, в тому числі 6 палат – підвищеної комфортності.

У гінекологічному відділенні проходять лікування вагітні в терміні до 22 тижнів, а також жінки з різною гінекологічною патологією.

У відділенні виконуються сучасні види оперативних втручань (планове і ургентне хірургічне лікування патологічних процесів матки та її придатків, доброякісних новоутворень, патологічного стану і розвитку жіночих статевих органів, порушень репродуктивної функції, переривання вагітності в малих термінах, реконструктивні оперативні втручання, малі лікувальні та діагностичні гінекологічні операції).

З 2003 року в відділенні активно використовується ендоскопічні вид оперативного лікування – лапароскопія і гістероскопія, які дозволяють виконувати операції при різних видах гінекологічної патології без широкого хірургічного доступу. Дані види хірургічного лікування значно полегшують перебіг післяопераційного періоду, зменшують медикаментозне навантаження на пацієнтку, скорочують час перебування в стаціонарі, покращують протягом реабілітаційного періоду, мають незначний відсоток ранніх і пізніх післяопераційних ускладнень.

КНП "Міський пологовий будинок № 1" ХМР

kharkivroddom1@ukr.net