тут появится виджет

Анестезіологічне відділення (палати інтенсивної терапії)

Завідувач анестезіологічного відділення (ПІТ) Рєзнік Анатолій Олексійович – лікар вищої категорії

Служба анестезіології представлена висококваліфікованими лікарями анестезіологами, які володіють різними видами загальної, регіонарної і комбінованої анестезії, методиками післяопераційного лікування та реабілітації, а також спеціально-підготовлених середнім і молодшим персоналом.

У складі відділення: операційний блок та палати інтенсивної терапії, розраховані на 9 ліжок.

Відділення оснащене сучасною наркозно-дихальної і стежить апаратурою.

У своїй роботі лікарі-анестезіологи для знеболювання пологів застосовують продовжену епідуральну анестезію, при якій зберігається свідомість породіллі, забезпечується максимальний комфорт під час пологів і мінімальний вплив на плід. При більш ніж 80% акушерських операцій успішно застосовується спінальна або епідуральна анестезія, що також сприяє мінімальному негативному впливу анестезії на плід і організм матері. Застосування регіонарних методів анестезії дозволяє жінкам побачити своїх малюків з першої хвилини життя. У відділенні при оперативному розродженні широко використовується первинний контакт “шкіра до шкіри” новонародженої дитини з породіллею або батьком дитини. Сучасне обладнання, новітні лікарські препарати, досвідчений персонал дозволяє проводити оперативні втручання різної складності на максимально безпечному для пацієнтів рівні.

Також у відділенні проводиться лікування важких станів жінки, пов’язаних з вагітністю та пологами, інтенсивна терапія і спостереження в післяопераційному періоді, виявляється анестезіологічне супровід при проведенні гінекологічних операцій.

КНП "Міський пологовий будинок № 1" ХМР

kharkivroddom1@ukr.net